Gosia Ścierka do okien i luster Zero smug PVA
  • Gosia Ścierka do okien i luster Zero smug PVA

Gosia Ścierka do okien i luster Zero smug PVA

Gosia
8,93 zł
Ilość
Produkt na stanie

Co sprawia, że ta żółta ściereczka do okien jest taka wyjątkowa? Połączenie najwyższej jakości mikrofibry z technologią PVA! Mikrofibra idealnie czyści, a dzięki zastosowaniu technologii PVA ścierka świetnie chłonie wodę Powierzchnie są suche już po pierwszym przetarciu! Po zastosowaniu tej ściereczki do mycia okien możesz być pewna, że szyby będą doskonale czyste. Czystość bez użycia chemii? To możliwe! Jej wyjątkowe właściwości chłonne eliminują konieczność stosowania detergentów. To nie tylko korzyść dla Twojego budżetu, ale także dla środowiska. Do tego jest wielokrotnego użytku, możesz ją prać w pralce! (do 60°C, nie używając wybielaczy i płynów zmiękczających)

Żółta ścierka do okien to ZERO smug na czyszczonych powierzchniach! Dodatkowo, nie zostawia drobinek materiału podczas mycia.

Nasza ścierka do okien jest idealna również do mycia:

  • szyb i luster,
  • szyby prysznicowej,
  • armatury
  • innych powierzchni szklanych

To magiczna ścierka do szyb, luster i okien, która pozostawi powierzchnię suchą bez smug. Ścierka do okien Gosia przed użyciem jest sztywna, ale wystarczy ją zwilżyć i można wygodnie z niej korzystać. Po użyciu wypłucz ją i gotowe, żółta ścierka do szyb Gosia bardzo szybko wyschnie! Po prostu musisz ją wypróbować!

W opakowaniu znajduje się jedna sztuka w żółtym kolorze o wymiarach 29 x 29 cm.

8206
34 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: